Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Kērlinga spēle (4 pers., 1h, Rīga)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Kērlinga spēle (4 pers., 1h, Rīga)

Rīga
4 pers.

70 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
70 €

Kērlinga spēle  

Kad viss ierastais apnicis, laiks izmēģināt ko jaunu - kērlingu. Ja esat līdz šim tikai redzējis TV un jutis līdzi mūsu olimpiešiem, tad šis olimpiskais sporta veids kļūst arvien populārāks visā pasaulē, un tikai no Jums būs atkarīgs, vai kērlings būs Jūsu hobijs vai olimpiskais sapnis, kas realizēsies. Apgūstiet šīs spēles pamatus un izbaudiet azartu.


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

4 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Instruktora pakalpojums ir iekļauts cenā. Piedalīties kērlinga spēlē varēsiet, ja nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Kērlinga halle būs atvērta līdz 29. maijam. Vasarā halle būs slēgta. Sezona atsāksies augusta otrajā pusē.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

Baiba

Interesanta iespēja uzzināt vairāk par kerlingu un pavadīt laiku kopā ar savējiem. Ir vēlme atgriezties un atkārtot :)

Dainis

Nebiju domājis, ka šis sporta veids ir tik interesants un aizraujošs. Lieliskākā dāvana, ko esmu saņēmis. Perfekta aktīva atpūta. Paldies par iespēju. Noteikti kādam uzdāvināšu šo piedzīvojumu.

Vita

Nekad nebiju iedziļinājusies šīs spēles būtībā un jēgā. Skatoties pa TV tā šķita pat mazliet muļķīga. Kad saņēmu dāvanu, jutos mazliet vīlusies. Tomēr kad atradāmies spēles laukumā un tika izskaidroti noteikumi, smiekli, azarts un prieks plūda pāri malām. Forša atpūta!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.