Kas Jauns Avīze abonements (12 mēn.)

1 2 3 4 5 (0)

Kas Jauns Avīze abonements (12 mēn.)

Vienkārši par svarīgo!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Par svarīgām lietām nav jārunā sarežģīti. Par tām jārunā aizrautīgi un interesanti! Svaigs skatījums uz nedēļas notikumiem:

  • Politika, ekonomika, sadzīve, sociālā sfēra – interesantākie un nozīmīgākie nedēļas notikumi Latvijā un pasaulē.
  • Intervijas, reportāžas, kriminālhronika – saturu veido autoru oriģinālie sacerējumi, kā arī publikācijas, kas tapušas kopā ar citu izdevniecību redakcijām.
  • Sports, ezotērika, praktiski padomi, izklaide – plašs aktuālāko sporta notikumu apskats, krustvārdu mīklas, TV programma, horoskopi, anekdotes, praktiski padomi.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Kas Jauns Avīze abonements (12 mēn.). Periodiskums: 1 reizi nedēļā, piektdienās. Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šis abonements iepriecinās ikvienu, kas alkst uzzināt svarīgāko!

Uzdāvini!


Vieta

Visa Latvija

Laiks

12 mēnešu abonements

Cita informācija

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.