Karstā ietīšana

1 2 3 4 5 (0)

Karstā ietīšana

Parūpējieties par sevi!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

No sākuma speciālais preparāts tiek uzklāts uz ķermeņa problemātiskām zonām - piemēram, celulīta veidošanās vietā vai lieko ķermeņa tauku vietā. Pēc tam ķermenis tiek pārklāts ar speciālu plēvi, kas aizkavē aktīvās vielas iztvaikošanu, un pārklāj ķermeņi ar termisko segu. Sakarā ar siltuma ietekmi, aktīvās vielas iekļūst dziļi ādā, un izolācijas plēves palīdz uzlabotu efektu vairākas reizes. Pēc procedūru kursa būtiski palielināsies asins cirkulācijas un limfas cirkulācija, tādējādi samazinot ķermeņa tauku. Tajā pašā laikā uzlabosies ādas elastība un ādas reljefs tiek izlīdzināts.

Kas iekļauts piedāvājumā?

Dāvanu kartē iekļauta karstās ietīšanas procedūra vienai personai 1.5 h garumā, tēja un ūdens procedūras laikā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana ikvienam, kas vēlas rūpēties par savu skaistumu!

Palutiniet sevi!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda un 30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Iegādājoties šo dāvanu karti, Jums būs iespēja salonā saņemt 50% atlaidi sejas procedūrai (procedūras cena 50€, ar atlaidi 25€)


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.