Foto kursi iesācējiem

1 2 3 4 5 (2)

Foto kursi iesācējiem

Apgūsti jaunas prasmes!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vēlaties atrast oriģinālu un tajā pat laikā noderīgu dāvanu? Kāpēc Foto kursi iesācējiem būtu labākā dāvana? Ik dienu mēs piedzīvojam desmitiem skaistu mirkļu, satiekamies ar interesantiem cilvēkiem, redzam neparatso, dalāmies savā ikdienā ar tuvākajiem. Ir veids kā mirkli iemūžināt un parādīt to citiem – fotogrāfija. Pareizi uzņemts foto spēj attēlot gan sajūtas, gan daili, gan emocijas, radīt smaržu un garšu ilūziju vērotājā. Foto kursi ļaus apgūt fotografēšanas pamatus, izprast visus nepieciešamos elementus un apgūt foto apstrādes programmas. Kursā gan teorija, gan arī prakse studijā un ārpus tās.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • izdales materiāli, sagatavota vieta darbam (datori ar nepieciešamajām programmām, foto studija, projektors u.c.), ;
  • tējas/kafijas un cepumu pauzes;
  • pliecība par kursa noklausīšanos.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas apgūt fotogrāfēšanas prasmes.

Nāc un apgūsti foto iemaņas!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

2 stundas un 30 minūtes 1 mēnesis - nodarbības reizi nedēļā (kursu kopējais garums 3 mēneši)

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Cenā iekļauti izdales materiāli, sagatavota vieta darbam (datori ar nepieciešamajām programmām, foto studija, projektors u.c.), tējas/kafijas un cepumu pauzes, apliecība par kursa noklausīšanos. Dāvanu karte paredzēta 1 apmācību mēnesim. Lūgums kursus iepriekš rezervēt.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.