Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Brauciens ar vučko Siguldas kamaniņu trasē (1 pers.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Brauciens ar vučko Siguldas kamaniņu trasē (1 pers.)

Sigulda
1 pers.

10 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
10 €

Brauciens ar vučko Siguldas kamaniņu trasē

Sajūti un piedzīvo adrenalīnu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jums ir uzdāvināta iespēja izbaudīt braucienu ar vučko. Vučko ir laivai līdzīgs veidojums, apvilkts ar speciālu materiālu - mīksts porolons ar ko var nobraukt pa bobsleja trasi ziemas sezonā. Laimīgu ceļu un jautrus piedzīvojumus. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Nobrauciens ar vučko vienai personai.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Davanu karte ir domāta ikvienam, kas ir ātruma cienītājs un nebaidās no jauniem piedzīvojumiem un izjūtām.

Izjūti un ļaujies ātrumam Siguldas trasē!


Informācija

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

2 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no novembra līdz martam (sezonas ilgums var mainīties)

Cita informācija

Jūs varēsiet braukt ar vučko tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību).Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atrastas: 13
filtrs

Eksperta atsauksme:

Katrīna

Vienā Vučko kopā sēdējām pieci cilvēki, un es sēdēju pašās beigās. Pirms brauciena bija neliels satraukums. Kad mūs palaida lejā pa trasi, ātrums likās ļoti liels, un mūs diezgan pamatīgi šūpoja pa trases malām. Izjutu adrenalīnu asinīs. Brauciena ilgums likās pietiekams. Izkāpu laukā, kājas vēl nedaudz trīcēja un kādu brītiņu nevarēju apjaust, ka brauciens jau ir beidzies. Iesaku adrenalīna cienītājiem!


Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

Valters Šults

Labdien!
Paldies par sniegto pakalpojumu. Brauciens bija labs (satikām arī olimpiešus)! Kopumā pakalpojums tika sniegts kvalitatīvi.

Edgars Paičs

Sveicināti!!! Jā, liels Paldies! Piedzīvojums tiešām ir izdevies. Noteikti dzīvē vēl to darīšu, ieteicu arī saviem draugiem. Par šo braucienu ir palikušas ļoti labas atmiņas! Domāju, ka cilvēkam, kuram patīk asākas izjūtas un ātrums, šī ir ļoti laba dāvana!!! Ar cieņu,

Zaiga

Šo dāvanu karti uzdāvināju un pati braucienā nepiedalījos, taču atsauksmes es dzirdēju labas, labprāt izmantotu vēl kādu no jūsu piedāvātajiem atrakciju variantiem.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.