Brauciens ar kvadraciklu (1 pers., 30min, Rīga)

1 2 3 4 5 (3)

Brauciens ar kvadraciklu

Izbaudiet aizraujošu izklaidi!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jums ir fantastiska iespēja piedalīties aizraujošā izklaidē - izbraucienā ar kvadraciklu pa laukiem, izbaudot jaukus dabas skatus un nonākot tur, kur ikdienā parasti neesam. Šis brauciens palīdzēs Jums aizmirsties no ikdienas darbiem, izjust fizisku slodzi, kā arī gūt gandarījumu par pārvarētajām grūtībām.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedāvājumā iekļauts 30 minūšu brauciens ar kvadraciklu vienai personai.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana ikvienam, kas vēlas izmēgināt braucienu ar kvadraciklu!

Aizmirstiet par ikdienas darbiem - dodieties aizraujošā izklaidē!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Drēbēm būtu jābūt ērtām, lai varētu viegli pārvietoties

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Braukšana nav atļauta gadījumos, ja iepriekš esat lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību).

Pieejams no 16 g.v.Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Aļona

Супер! Нам очень понравилось! Отзывчивые инструкторы, готовые ответить на любой вопрос. Захватывающая трасса, где можно и погонять, и в то же время почувствовать, как квадроцикл ведёт себя на бездорожье! Получили море адреналина. Огромное спасибо, мы не ожидали, что будет так круто!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.