Brauciens ar kvadracikliem (2 pers., 1h, Rīga)

1 2 3 4 5 (6)

Brauciens ar kvadracikliem

Izmēģiniet ko aizraujošu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jūs varēsiet izmēģināt savas braukšanas iemaņas, braucot dažādos maršrutos. Ja Jūs vēlēsieties palielināt trases sarežģītību, smilšu karjers, kā arī mežs būs Jūsu rīcībā. Pieredzējis instruktors palīdzēs Jums tikt galā gan ar sarežģītākiem pagriezieniem, gan ar līkumainiem maršruta posmiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 1 stundu garšs brauciens ar kvadracikliem divām personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota ikvienam ,kas vēlas jautri un aktīvi pavadīt brīvo laiku!

Esiet aktīvi!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija. Ja kvadracikls tiks bojāts brauciena laikā, materiālie zaudējumi būs jāatlīdzina. Jūs varēsiet braukt ar kvadraciklu tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību). Pieejams no 16 g.v.Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

secret

супер! просто супер! всем советую! Инструктора очень хорошие, куча адреналина, очень понравилось!!

Rita Cīrule

Labdien! Jūsu pakalpojumu izmantoja divi puiši, kuri brauca ar kvadracikliem. Puiši atzinās, ka dāvana patika. Un stundas brauciens ar kvadracikliem bija aizraujošs, interesants. Pakalpojums bija sniegts atbilstoši tam, kas bija solīts. Paldies par iespēju savus draugus, radiniekus pārsteigt ar interesantām dāvanām! Veiksmīgu darbību turpmāk!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.