Biljarda spēle "Joker klubā" (1-5 pers., 2h, Rīga)

1 2 3 4 5 (0)

Biljarda spēle "Joker klubā"

Iemācieties savaldīt ģeometrijas likumus un izaiciniet savu pretinieku!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Biljarda spēle var būt patīkama izklaide, kā arī aizraujošs hobijs. Ja biljarda spēle nerada prieku, tad Jūs kaut ko nedarāt pareizi. Uz Joker kluba Brunswick firmas biljarda galdiem, kas ir labākie Baltijā, Jūs varat spēlēt gan krievu biljardu, gan pūlu. Turklāt Joker kluba biljarda speciālisti vienmēr ir gatavi konsultēt un paskaidrot Jums tehniskus un taktiskus biljarda spēles paņēmienus. Kad uzvaras garša sajusta, nobaudiet arī kādu no biljarda zāles bāra uzmundrinošajiem dzērieniem!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Biljarda spēle divu stundu garumā (līdz 5 personām).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Ikvienam, kas vēlam pavadīt brīvo laiku nedaudz citādākā gaisotnē.

Nāc un piedalies!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

Skatītāju skaits ir neierobežots

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Par atsevišķu samaksu saviem viesiem Joker klubs piedāvā arī citas izklaides iespējas. Lūgums iepriekš pārliecināties vai Joker klubā nav slēgtie pasākumi vai citas aktivitātes, kas ierobežo izmantot dāvanu karti pilnībā.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.