Kāpšana alpīnisma tornī (2 pers.)

1 2 3 4 5 (0)
Katrs piedzīvojums ir unikāls! Mēs esam par to, lai katram ir iespēja izmēģināt šo burvīgo un aizraujošo kāpšanas sportu. Jums būs iespēja pierādīt savus spēkus uz kāpšanas torņa. Torņa tehniskie parametri: trīs kāpšanas plaknes – 12 metrus augstas, 3 metrus platas. Pārkares izvirzījums – 1,5 metri, garums 4,5 metri. Vienlaicīgi var kāpt 6 pāri (viens kāpj - otrs drošina), ir 8 augšējās drošināšanas punkti, aprīkoti ar virvēm, āķi un atsaitēm apakšējai drošināšanai. Iesācējiem – kāpšana ar instruktoru.

Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Šī dāvana ir 2 cilvēkiem. Kamēr viens rāpjas sienā, otrs drošina. Abiem cilvēkiem ir jābūt vienā svara kategorijā. Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkaholu vai citas apreibinošas vielas.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.