A kategorijas apmācība autoskolā “Credo Autoprieks”

1 2 3 4 5 (0)

A kategorijas apmācība autoskolā “Credo Autoprieks”

Visu labāko studentiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Autoskola "Credo Autoprieks" piedāvā mūsdienīgu apmācību, kas vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi, kā rezultātā Jūs ietaupāt gan naudu, gan laiku! Profesionālā komanda parūpesies, lai eksāmenus Jūs nokārtotu ar pirmo piegājienu! Garantēta pozitīva gaisotne – mācies bez stresa un draugu lokā!

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • A kategorijas teorētiskā apmācība;
  • Reģistrācija autoskolā;
  • Dokumentu noformēšana;
  • Autoskolas teorijas eksāmens;
  • Obligātās braukšanas nodarbības (10 akadēmiskās stundas, katra - 19.00 €. Gadījumā, ja izvēlēta instruktora vienas akadēmiskās stundas maksa pārsniegs 19.00 € - Jums būs jāpiemaksā starpība).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kurš vēlas iegūt A kategorijas vadītāja apliecību.

Sāc mācīties jau tagad!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam nekādu prasību nav

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Vecuma ierobežojumi: A1 kategorija no 16 gadiem, A2 kategorija no 18 gadiem, A kategorija no 24 gadiem. Papildus izdevumi: medicīniskā komisija + mācību tiesības (CSDD), pirmās palidzības kursi, autoskolas braukšanas eksāmens, CSDD pakalpojumi (teorētiskais un praktiskais eksāmens, vadītāju apliecības izgatavošana). Piedāvājumā ir iekļautas 10 akadēmiskās braukšanas stundas, katra - 19.00 €. Gadījumā, ja izvēlēta instruktora vienas akadēmiskās stundas maksa pārsniegs 19.00 € - Jums būs jāpiemaksā starpība.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.