Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Brain Games

„Brain Games“ ir 100% Latvijas uzņēmums, kurš galda spēles redz kā iemeslu sanākt kopā un pavadīt jēgpilnu laiku. „Brain Games“ vīzija ir galda spēļu kļūšana par vienu no populārākajiem hobijiem Baltijā.
Izkārtojums
"Brain Games" savu uzņēmumu dibināja 2004.gadā, sākotnēji kā "Prāta Spēles". Ideju uzņēmuma veidošanai radās pēc brīža, kad veidotāja draugi spēlēja no ASV atvestos „Katanas ieceļotājus“ un spēles azartā aizmirsa ikdienu. Uzņēmumam augot, tas ieguva sev jaunu nosaukumu, starptautiski skanīgo "Brain Games".
Galda spēļu uzņēmums tika dibināts laikā, kad galda spēļu kultūra Latvijā sastāvēja no visiem zināmajām spēlēm – Šahs, Dambrete, Monopols, Riču račs un Cirks. Tobrīd pamazām un palēnām sāka ieplūst jauna informācija un zināšanas par jaunā, nevienam nezināmā, bet interesantām spēlēm no ASV, Vācijas, Francijas un citām valstīm.
Kopš dibināšanas brīža „Brain Games“ ir strādājis, lai attīstītu galda spēļu kultūru un tirgu Latvijā un Baltijā. Ar katru gadu šis tirgus pieaug! "Brain Games" prieks un gandarījums ir tas, ka uzņēmums ir panācis, ka ir vadošais galda spēļu uzņēmums Baltijā. Galda spēļu uzņēmums ir izveidojis atsevišķu uzņēmumu "Brain Games Publishing", kurš palīdz neatlaidīgi paplašināt piedāvāto galda spēļu klāstu.
„Brain Games“ ir 100% Latvijas uzņēmums, kurš galda spēles redz kā iemeslu sanākt kopā un pavadīt jēgpilnu laiku. „Brain Games“ vīzija ir galda spēļu kļūšana par vienu no populārākajiem hobijiem Baltijā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!