Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Miera osta

Vistīrākā jūra, visbaltākās smiltis, priežu meža reibinošais svaigums. Romantiķiem- namiņi kokos, atpūtniekiem-ērti kempinga namiņi, ekskluzīvi- pirtiņa pašā jūras krastā. Telšu laukumi, nojumes, grili un ugunskura vietas. Brauc un baudi atpūtu īstā Miera ostā!
Izkārtojums
Atrastas: 1
Naktsmītne Miera Osta atrodas Pāvilostas kāpu zonā, Kurzemes reģionā, 39 km attālumā no Liepājas. Šī naktsmītne ir 1 minūtes pastaigas attālumā no pludmales. Viesu rīcībā ir privāta pludmale. Naktsmītnē ir grils, un viesiem paveras skats uz jūru. Naktsmītnes Miera Osta viesu rīcībā ir arī bērnu rotaļu laukums. Apkārtnē viesi var nodarboties ar dažādām aktivitātēm, tostarp makšķerēt un braukt ar velosipēdiem. Neskartas pludmales pieskāriens pie kājām, jūras šalkas un priežu sila smaržas virpulis Jūs sagaida īstā Miera ostā. Sezona: 15.maijs-30.septembris. Atpūtai jūras krastā- romantiski namiņi kokos, pirts pludmalē, kempinga namiņi ģimenēm, plaša teritorija teltīm, piknika nojumes, dušas un lauku virtuve.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!