Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SmartEdu

Vēlies apgūt sev interesējošu kursu, bet nezini ar ko sākt? SmartEdu piedāvā dažnedažādus kursus, kurus vari apgūt sev ērtā vietā un sev ērtā laikā. Online apmācība pieejama jebkurā laikā, visa gada garumā!
Izkārtojums
Atrastas: 1
SmartEdu ir apmācību aģentūra, kas sadarbojas ar dažādu jomu ekspertiem, tādejādi nodrošinot dažāda veida apmācības. Online apmācību organizatoru mērķis ir sniegt inovatīvas, attīstošas un uz klienta sasniegumiem orientētas apmācības.
Ar SmartEdu online vari mācīties sev ērtā vietā un laikā. Viens kurss ir vidēji 1,5 - 3h ilgs, sadalīts 5-10 minūšu lekcijās. Lekcijas pārsvarā ir papildinātas arī ar praktiskajiem darbiem, lejupielādējamām darba lapām, papildus literatūras avotiem, ar kuru palīdzību vari vēl vairāk nostiprināt, tikko apgūtās zināšanas. Kursu var skatīties neierobežotas reizes, 1 gadu no tā iegādes brīža. Visus kursus pasniedz dažādi pasniedzēji, kas ir savas jomas eksperti.
SmartEdu piedāvā ne tikai individuālās online apmācības, bet arī mācības uzņēmumiem, ar mērķi, lai uzņēmums varētu veicināt savu darbinieku izaugsmi, kurām varēs pieslēgties sev mīļā laikā, kas netraucētu ne darba ikdienai, ne savai privātajai dzīvei.
Nāc un izglītojies ar SmartEdu!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!