Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Silkvei Boutique

Iepazīsti zīda noslēpumu... Gulēšana uz zīda ir labākais noslēpums, lai saglabātu savu skaistumu. Silkvei Boutique izmanto augstākās kvalitātes zīdu, ko iegūst "Zīda ceļā" no Āzijas uz Eiropu.
Izkārtojums

Silkvei Boutique ir dabīgā zīda paradīze, kas izmanto tikai augstākās kvalitātes zīdu, ko iegūst "Zīda ceļā" no Āzijas uz Eiropu, visiem zināms, ka Āzija ir kontinets, kurā zīda rāšanās process jau radies vairākus tūkstošus gadu vēl pirms mūsu ēras.
Silkvei Boutique dibinātāja ir Inta Ašmane un viņa zina ne tikai kā uzturēt matus labā stāvoklī, jo ir savas profesijas – matu rekonstrukcijas procedūru – speciālsti, bet arī to, ka zīdam ir savas priekšrocības gan matu, gan sejas ādas veselībā. Tieši tāpēc tika dibināta zīda paradīze "Silkvei Boutique", kurā atrodami vairāku veidu zīda izstrādājumu, sākot ar zīda gultasveļu, jo gulēšana uz zīda ir labākais skaistuma noslēpums gan matu, gan sejas ādas veselībai, gan miega kvalitātes uzlabošanai, beidzot ar matu gumijām un acu maskām. Silkvei Boutique piedāvājumā ir arī luksuss 25 mommu zīds un 22 mommu, kuram ir pievienota hialuronskābe, kas nakts laikā guļot vai dienā staigājot ar zīda matu gumijas sataisīties matiem mitrinās Jūsu matu. Izvēlies komfortu un skaistumu, ko sniedz zīds ar Silkvei Boutique!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!