River Cruises Latvia

Baudi Rīgas panorāmu veroties tajā no Daugas vidus, vai izkuģo cauri Rīgas sirdij. "River Cruises Latvia" piedāvā vairākus interesantus maršutus, kurus patiks baudīt gan maziem, gan lieliem! Brauciens ar kādu no 6 kuģīšiem būs lieliska dāvana gan vecākiem, gan draugiem, gan kolēģiem.
Izkārtojums
Atrastas: 1
Uzņēmums SIA „Jaunā Vecrīga” ir devis lielu ieguldījumu Rīgas kuģīšu attīstībā.Uzņēmums darbojas kopš 2013. gada un ar teicamu reputāciju. River Cruises Latvia pašlaik piedāvā 7 kuģīšus, kā arī airu laivu un katamarānu nomu : Atpūtas kuģīti “VECRĪGA” , Atpūtas kuģīti “ELIZABETE” , Atpūtas kuģīti “Agnes” , Kanāla kuģīšus „AMBER RĪGA”, „AURORA” , “ARABELLA” un “ANNABELLA”.  Piedāvā Kuģīšus pa Daugavu, uz Jūrmalu, Mežaparku un Rīgas kanālu. Mērķis ir katram klientam piedāvāt labāko servisu un interesantākos maršrutus par izdevīgām cenām. Kā arī piedāvā kuģīšu nomu – izstāstiet savu ideju, Jums piedāvās labāko risinājumu! Tāpat iespējams noorganizēt uz kāda no kuģiem īpašus kopā būšanas mirkļus ar mīļajiem: Privātās jubilejas ballītes; Izlaiduma svinības; Tematiskas pirms kāzu ballītes (Vecmeitu un vecpuišu ballītes); Kāzas; Bērnu ballītes; Team Building (Komandas veidošanas un stiprināšanas pasākumi); Korporatīvos pasākumus; Tematiskās jubilejas; Banketus, seminārus/prezentācijas, tematiskās ballītes u.tml. pasākumus.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!