Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Sāls ala

Sāls terapija ir dabīga un efektīva dziedināšanas metode, kas lieliski piemērota bērniem un pieaugušajiem veselības stiprināšanai bez zālēm. Sāls istabas dabīgais klimants veido vidi, kurā nav kaitīgu mikroorganismu un alergēnu. Sienas un grīda klāta ar daudzkārtainu sāls pārklājumu, kas rada antibakteriālu un antialerģisku vidi.
Izkārtojums
Sāls istabas pārklājums ar sāli nodrošina antibakteriālu un antialerģisku vidi. Istaba ir pārklāta ar daudzkārtainu sāli un dabīgais klimats veido vidi, kurā nav un nevar vairoties kaitīgie mikroorgansimi un alergēni. 
Procedūras laikā cilvēks ieelpo sāls gaisu. Sāls joni labvēlīgi iedarbojas uz elpceļu gļotādu, to mitrinot, nomierinot un attīrot, iznīcinot uz gļotādas esošos mikroorganismus – baktērijas un sēnītes. Uzlabojas vielmaiņa, stabilizējas nervu sistēmas darbība. Balstoties uz sāls terapijas pētījumiem, sāls aerosola mikro daļiņas iznīcina uz gļotādas esošās baktērijas un sēnītes, tajā pašā laikā dabīgi stiprinot imūnsistēmu.
Haloterapijas apmeklējums ieteicams astmas un alerģisko simptomu atvieglošanai, imūnās sistēmas stiprināšanai, cilvēkiem ar biežām elpceļu saslimšanām, kā arī paaugstinātas psihoemocionālās spriedzes un bezmiega gadījumā.

Sāls istabas terapiju izmanto:
  • saaukstēšanās slimību profilaksei
  • klepus simptomu mazināšanai un bronhiālās astmas profilaksei
  • imūnās sistēmas nostiprināšanai
  • bezmiega likvidēšanai
  • ja ir neirozes, neiroveģetatīvā distonija
Sāls istabas kontrindikācijas (saslimšanas, kad sāls istaba nav ieteicama):
  • tuberkuloze
  • onkoloģiskas saslimšanas;
  • visas saslimšanas asā formā vai saasinājuma stadijā;
  • individuāla nepanesamība.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!