Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SACRAL CENTER

Sacral Center piedāvā saviem apmeklētājiem izvēlēties sev piemērotu rekreācijas veidu: Masāžām un SPA rituāliem; Ārstnieciskās masāžas; Kosmetoloģiskās procedūras;Ēterisko eļļu aromterapijas kūres; Grupu un individuālas nodarbībām jonizēta gaisa zālē; Ajūrvēdas speciālistu individuālas konsultācijas; Semināri par sevis izzināšanu un garīgo attīstību; Aura-Soma krāsu terapijas konsultācijas.
Izkārtojums
Sacral Center- vieta, kur piepildās dvēseles sapņi. Vienreiz cilvēks uzzināja, ka nav nekā dārgāka par laimi. Bet laimīgs viņš var būt tikai tad, kad ķermenis, prāts un dvēsele atrodas harmonijā viens ar otru. Sākās meklējumi, radās zināšanas, pār viņiem uzplauka pieredze un gudrība. Laimīgas un veselīgas dzīves trīs vaļu - ķermeņa, prāta un dvēseles harmonija ir Sacral Center meistaru, Seno Gudro nenovērtējamās pieredzes ieguvušo, filozofijas pamatā. Spa salons ieved Jūsu iekšējo pasauli miera stāvoklī, bet ķermeni - veselībā un skaistumā. Augsta līmeņa speciālisti fiziskās un garīgās labsajūtas uzlabošanas jomās piedāvā saviem viesiem iemācīties kā rūpēties un lolot savu ķermeni, līdzsvarot sevi garīgi un ļaut prātam atbrīvoties no ikdienas raizēm un stresa. Savu atvaļinājumu aicinām pavadīt kopā ar mums braucienā un zemēm, kur ikdienas steiga ir pavisam kas svešs. Zemēm, kur nedarbojās WiFi, bet tiek sadzirdēta sava dziļa iekšēja enerģija. Vērtība ir apmeklētāju labsajūta. Mērķis ir padziļināt sabiedrības zināšanas par sava skaistuma un veselības rūpēšanu. Iemācīt rūpēties par sava ķermeni, prātu un dvēseli. Esiet laipni aicināti apmeklēt Sakrālo centru un rast dvēseles un ķermeņa harmoniju.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!