Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Rīgas Viļņi

"Rīgas Viļņi" lielākā vērtība ir to lasītāji, bet mērķis veicināt savus lasītājus domāt, izzināt un informēt, piešķirt lasītāju ikdienai nokrāsu. Žurnāla abonements būs domāts tieši tiem, kuri nebaidās atklāt kaut ko jaunu vai asināt savu prātu ar dažādām atjautības mīklām un uzdevumiem.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Izdevniecība "Rīgas Vilņi" jau no 1997.gada darbojas ar mērķi informēt, dalīties idejās, aicina domāt ar mīklam, kas piemērotas ikkatra gaumei – krustvārdu mīklas, sudoku, zviedru mīklas un daudzas citas –, kā arī vienkārši piešķirt lasītāju ikdienai spilgtākas krāsas. Izdevniecība nenorobežojas tikai ar vienu lasītāju auditoriju, tiek piedāvāti laikraksti un žurnāli ne tikai valsts valodā – latviešu –, bet arī krievu, lietuviešu un igauņu valodās. Mīklu un atjautības uzdevumu mīļotājiem "Rīgas Viļņi" piedāvā iespēju arī laimēt kā apbalvojumu – naudas balvu vai preses abonementu. 
"Rīgas Viļni" neapstājas pie sasniegtā, dzīvo pēc: "Mūsu pagātne ir šodiena, bet šodienas darbi – mūsu nākotne". Tādejādi viņi piedāvā ne tikai presi spiestā veidā, bet arī seko līdz mūsdienu tehnoloģijām un paaudzēm, tieši tāpēc 2009.gadā tika izveidots digitālais mediju ziņu portāls Kasjauns.lv, bet 2010.gadā ziņu portāls Otkrito.lv krievu valodā.
Izdevniecības galvenie principi ir ne tikai neapstāšanās pie sasniegtā, bet arī mācīties no savām kļūdām, nebaidīties no riskēšanas un ieguldīšanas. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!