Pleasurespot

Atcerieties teicienu "Make Love not War"! Nu, tāds ir arī PleasureSpot moto. Kāpēc cīnīties ar savu partneri, ja tā vietā jūs varat sniegt viens otram prieku un gūt neaizmirstamas emocijas kopā. Baudiet, sajūtiet un iekārojiet viens otru jau tagad.
Izkārtojums
Pleasure Spot ir Austrālijas uzņēmums, kura nolūks ir attīstīt sieviešu seksuālo labsajūtu. Jūsu prieks ir prioritāte. Šeit Pleasure Spot mēs visi ir par to, lai veicinātu pozitīvas attiecības ar seksu; vai tas ir ar sevi vai kādu citu! Miss T Intimates koncentrējas uz dubulto stimulāciju, jo Jūs nevarat iedomāties neko apmierinošāku. Duālā stimulācija ir stimulācijas kombinācija uz nenotveramo iekšējo G punktu ārējo klitoru. Šī sajūta sniedzas daudz tālāk nekā ol’ pupiņas švīkāšana; duālās stimulācijas mērķis ir izraisīt jauktu orgasmu. Produkti liks jums trīcēt no sajūsmas un iemīlēt katru sava ķermeņa centimetru īsā laikā. Seksuālais līmenis ir tas, kas visu satur kopā. Tas rada dziļāku mīlestības, dāvināšanas un dalīšanas saikni starp pāriem. Vieta, kur tu velti nedalītu uzmanību savam partnerim.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!