Mosties kopā ar pavasari!

Pavasaris- laiks kad atkal dienas paliek garākas un saulīte silda siltāk, laiks kad cilvēki vēlas atkal doties ārā no mājas un izbaudīt situmu. Dāvini savam draugam, draudzenei, darba kolēģei, mammai vai māsai kādu no Dāvanu serviss piedzīvojumiem aizraujošākam pavasarim. 

Izkārtojums
Atrastas: 53
Pavasaris- laiks, kad draudzenes, mammas, māsas, kolēģes pošas sieviešu dienai un mātes dienai, iepriecini viņas šajos svētkos ar unikālu un pavasarīgu dāvanu. kādu no mūsu pieāvājumiem aktīvam pavasarim. Dažādi braucieni ar motocikliem, kvadracikliem, izjādes ar zirgiem, piedzīvojumu parka  "mežakaķis" apmeklējums. Viss, lai izbaudītu pilnvērtīgu pavasari dabā!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.