Piedzīvojumi aizraujošai vasarai!

Piešķir jaunas krāsas un sagādā pozitīvus mirkļus sev un draugiem – izvēlies kādu no Dāvanu Serviss piedzīvojumu dāvanām aizraujošai vasarai! izbaudi vasaras sauli kādā no mūsu vasaras piedāvājumiem!

Izkārtojums
Atrastas: 131
Apskatīti 60 no 131
Vasara ir tik īss mirklis, bet mēs katrs to vēlamies izbaudīt pēc iespējas pilnvērtīgāk. Iepriecini draugu, mammu , māsu vai tēti ar kādu no aizraujošajiem vasaras piedzīvojumiem un dodieties kopā pelnītā atpūtā kopā. Izvēlies braucienu ar sup dēļiem un izbaudi dienu uz ūdens, dodies neaizmirstamā braucienā ar kartingiem un izbaudi adrenalīna pilnu piedzīvojumu vai kopā ar ģimeni pavadi dienu dinazauru parkā Lietuvā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.