Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Mustangs Autoskola

Autoskolai “Mustangs” ir vairāk nekā 20 gadu pieredze jauno auto vadītāju apmācībā. “Mustangs” piedāvā Tev apgūt B kategorijas auto apmācības teorijas kursus, ka arī B kategorijas apmācības kursus braukšanai ar automātisko vai mehānisko pārnesumkārbu, iekļaujot 20 obligātas akadēmiskās stundas
Izkārtojums
Autoskolai “Mustangs” ir vairāk nekā 20 gadu pieredze jauno auto vadītāju apmācībā. “Mustangs” piedāvā Tev apgūt B kategorijas auto apmācības teorijas kursus, ka arī B kategorijas apmācības kursus braukšanai ar automātisko vai mehānisko pārnesumkārbu, iekļaujot 20 obligātas akadēmiskās stundas.
Autoskolā iespējams apgūt dažāda veida auto vadītāju kategorijas, sākot no populārākās un biežāk sastopamās B kategorijas, bet arī A, A2 un BE.
"Mustangs" nestāv laikam uz vietas, tieši tāpēc piedāvā apgūt teorijas apmācības online, kuras tiek vadītas ar jau iepriekš ierakstītām viedolekcijām, lai ikvienam būtu iespēja apstādināt vai atgriezties atpakaļ un piefiksētu vai atkārtotu nepieciešamo. Lai videolekciju laikā pārliecinātos, ko atceries no tikko dzirdētā, tad "Mustangs" videolekcijas gaitā periodiski uzdod daudzatbilžu jautājumu par apgūstamo tēmu. Autoskolas instruktoriem ir svarīgi zināt, ka Jūs saprotat katru tēmu un visus satiksmes noteikumus, tieši tāpēc ar testa palīdzību pilnveido Jūsu zināšanas un nostiprina atmiņu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!