Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Kāpšanas centrs ‘’Virsotne’’

Kāpšanas centrs “Virsotne” vislabāk piemērots aktīvas atpūtas cienītājiem. Šeit Tev būs iespēja nodarboties ar boulderingu – piemērots gan lieliem, gan maziem, gan iesācējiem, gan tiem, kuri jau ieguvuši iepriekšēju pieredzi.
Izkārtojums

Kas ir kāpšana? Kāpšana ir sporta veids, kuras laikā tiek nodarbināts visa ķermeņa muskulatūra, attīstot tās veiklību, līdzsvaru un spēku. Boulderings ir viens no kāpšanas veidiem, kas ir iekļauts olimpiskajās sporta spēlēs.
"Virsotne" ir kāpšanas sporta centrs, kas nodrošina boulderinga zāli, kurā pieejami vairāk nekā 80 maršruti, kas atšķiras ar sarežģītības pakāpēm. Kāpšanas centra mērķis ir sagādāt prieku kāpšanas entuziastiem – gan tiem, kas tikko to sākuši, gan tiem, kas ar to nodarbojas vairākus gadus.
Kāpšanas centrs piedāvā treniņus gan bērniem, gan pieaugušajiem, tos pasniedz sertificēti kāpšanas speciālisti. Jaunajā "Virsotnes" boulderinga kāpšanas zālē nav nepieciešams specializēts ekipējums, jo kāpšana notiek līdz 3,5 metru augstumam un drošības nolūkam visā zālē ir ierīkoti biezi un mīksti drošības matrači.
Nāc un izmēģini šo sporta veidu. Iepazīsti jaunas kustības un savas spējas.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!