Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Guitar Place

“Guitar place” Tev piedāvā apgūt ģitārspēli gan grupu, gan individuālajās nodarbībās pašā Rīgas centrā. Pēc kursu pabeigšanas Tu būsi ieguvis 40 dziesmu plašu repertuāru, ar kuru vienmēr varēsi uzstāties ballītēs gan ģimenes, gan draugu lokā.
Izkārtojums
Atrastas: 1
"Guitar Place" ir ģitārspēles skola pašā Rīgas centrā, Tērbatas iela 4, blakus Vērmanes dārzam un "LIDO Vērmanītis". Ja tavs sapnis ir bijis iemācīties spēlēt ģitāru, bet nezini ar ko sākt, tad "Guitar Place" būs īstā vieta! Ģitārspēles skola tev piedāvā apmācības mini grupās, kas sastāv no 3 līdz 6 dalībniekiem, lai katram spētu palīdzēt, ieteikt un labot kļūdas. "Guitar Place" Tev piedāvā apgūt ģitārspēli 3 mēnešu laikā, kursa laikā apgūsi 40 pazīstamas dziesmas, apgūsi kā viegli un ātri uzskaņot ģitāru. Pēc kursa pabeigšanas uz ģitāras varēsi spēlēt savas mīļākās dziesmas gan lēna, gan ātra izpildījuma. Ģitārspēles skola piedāvā arī nomāt ģitāru, ja savu vēl neesi paspējis iegādāties. "Guitar Place" nodarbību grafiks ir pielāgojams ikvienam – skolēniem un studentiem, kas dienas laikā mācās, tiem, kam dienas laikā jāstrādā gan tiem, kam diena ir pilnība brīvā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!