Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Grilbārs "Karjala"

Piedāvā plašu Eiropas ēdienu klāstu, kā arī somu tradicionālos ēdienus, kas tiek gatavoti no rūpīgi atlasītiem produktiem. Bāra jaukajā atmosfērā Jūs varat baudīt gardus un bagātīgus ēdienus – brokastis, branču, biznesa pusdienas, pusdienas vai vakariņas. Ir iespēja organizēt banketus un pasākumus, vasaras sezonā darbojas terase.
Izkārtojums
Karjala grila bārs tika atvērts 2012. gada jūlijā un šo gadu mums ir izdevies kļūt par iecienītu un iemīļotu vietu klientiem. Bāra nosaukums “Karjala” tulkojumā nozīmē Karēlijas reģionu, kas atrodas Somijas un Krievijas teritorijā, tas arī ir Somijas hokeja turnīra nosaukums un alus zīmols. Karjala ir vienīgais somu bārs Latvijā, un prioritāte ir Somijas tradīciju un kultūras popularizēšana. Šeit Jūs varat iepazīt Somijas TV kanālus un radiostacijas, kā arī tematiskos pasākumus, karaoke un dažādas sporta spēļu pārraides. Piedāvājumā arī somu ēdieni : tradicionālais somu sautējums, plāns liellopa gaļas steiks (papīra steiks) ar pētersīļu sviestu, somu liellopa gaļas bumbiņas, Karēlijas pīrādziņi, kas nedaudz līdzinās tradicionālajiem latviešu sklandu raušiem, u.c . Bāra specialitāte ir uz oglēm grilēta gaļa un lasis. Ēdiens tiek gatavots un pasniegts līdzīgi kā Somijā. Plaša Latvijas un Somijas alus izlase, viskiji, džini, vīni. Piedāvājumā arī kokteiļus, šoti un šotu ruletes. Dzīvniekiem draudzīgs bārs, ņemiet līdzi savu mīluli un darbinieki parūpēsies, lai arī viņi jauki pavadītu pie mums laiku.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!