Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Green Road Trips

Izbaudi braucienu ar kvadracikliem kopā ar “Green Road Trips”. Tev būs iespēja vairāk nekā divu stundu garumā izbraukt pa aizraujošiem meža ceļiem. Brauciena laikā apskatīsi gan ezerus, gan Zvirgzdes kāpas. Šī būs lieliska atpūta ģimenes vai draugu lokā tiem, kuriem patīk aizraujoši braucieni pa vēl neiepazītām vietām!
Izkārtojums
Labākā atpūta, Labākās emocijas, Labākās ekskursijas ar kvadracikliem tikai pie Green Road Trips! Galvenie apskates obekti ir divi ezeri. Šie ezeri par savu dzīves vietu ir izvēlējušies Zvirgzdes mežu. Viens no tiem ir vecais, ar ūdensrozēm aizaugušais Staņķu dzirnavu ezers, bet otrs ir noslēpumainais Aklais ezers. Ceļš uz šiem ezeriem vedīs pa dažādiem interesantiem meža ceļiem. Kā viens no tiem būs vecā Vācu dzelzceļa līnija, kā arī citi ievērības cienīgi objekti ar savu vēsturisko nozīmi. Tūres noslēgumā būs iespēja paviesoties bišu dravā „Dzintarlāse”, kur var apskatīties, kā dzīve rit bišu dravā, apskatīt bišu stropus, un kā tiek darināts medus vīns un stiprie alkoholiskie dzērieni no medus. Pie dravas saimniekiem būs iespēja uz vietas iegādāties saražoto medu un citus „Dzintarlāses” labumus, kurus Jūs neatradīsiet veikalu tīklos. Lielisks veids kā atpūsties kopā ar draugiem vai ģimeni un lēkt neaizmirstamā piedzīvojumā kopā, baudot brīnišķīgas dabas ainavas.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!