Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Gastrobārs "Melnā Kamene"

,,Melnā Kamene” piedāvā viesiem nogaršot Latvijas modernās un Pasaules klasiskās virtuves ēdienus, jo ēdienkartē atradīsi gan latviskus ēdienus ar modernu pavērsienu, gan arī gardumus no visas pasaules.
Izkārtojums
,,Melnā Kamene” ir mūsdienīgs gastrobārs ar mājīgu, siltu atmosfēru Ogres promenādes sirdī, kas tika atvērta 2021. gada maijā.

Šeit ir iespēja rīta agrumā nobaudīt pašu gatavotas kūkas, izcilus eklērus un fantastiskas tartes, un arī citus saldumus kopā ar izcilu Itāļu kafiju, nesteidzīgas pusdienas vai vakariņas, iespēja brīvā atmosfērā atpūsties āra terasē vai baudīt kokteiļus pie bāra letes. ,,Melnā Kamene” piedāvā viesiem nogaršot Latvijas modernās un Pasaules klasiskās virtuves ēdienus, jo ēdienkartē atradīsi gan latviskus ēdienus ar modernu pavērsienu, gan arī gardumus no visas pasaules: taizemiešu poke, japāņu ramen, dažāda veida nūdeles, steikus, veģetārās un vegāniskās opcijas. Ēdienkarte ir sezonāla un mainās divas reizes gadā. Desertu sortiments ir mainīgs. Ir arī bērnu ēdienkarte. Melnā Kamene pasniedz arī izcilus kokteiļus – te var nākt jautrā kompānijā, baudīt dzērienus, svaigu gaisu un mūziku.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!