Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Dodkepu.lv

Kamanu suņu sporta klubs Dodkepu.lv radīts ar mērķi veicināt kamanu suņu sporta attīstību Latvijā. Klubs pašlaik nodarbojas ar sportistu un suņu trenēšanu. Dodkepu.lv sportisti piedalās dažāda līmeņa sacensībās Latvijā un pasaulē ar augstiem panākumiem un godalgotām vietām.
Izkārtojums

Dodkepu.lv stāsts sākās, kad Ilze un Nikolajs Kravcovi, kad tika pie sava pirmā Sibīrijas haskija – Rendas. Uzsākot kopdzīvi ar Rendu, abi saprata, ka viņa ir hiperaktīvs suns un viņai nepietiek ar spēlēšanos ar citiem suņiem, abi nolēma, ka sāks trenēt Rendu kā sporta suni.
Šobrīd kamanu suņu sporta klubs Dodkepu.lv organizē pārgājienus unikālajās Cecīļu dabas takās, senatnīgajos Āraišos, gar Amatas upi, Zvārtas ieža apkārtnē, u.c. arī ciemos pie Jums. Lai pārgājiens būtu raitāks un interesantāks, tajā būs iespēja doties sasaistē ar kamanu suņiem haskijiem, kas speciāli trenēti un piedalās kamanu suņu sporta sacensībās. Sasaistē ar suni Jūsu rokas paliek brīvas, haskijs Jums palīdz pārvietoties manāmi raitāk, kā arī jums ir iespēja attīstīt sadarbības prasmes ar kamanu suni, kopā baudot pastaigu un gleznainos skatus, un mīlestība ko spēj sniegt cilvēkus mīlošie haskiji.
Ziemas laikā Dodkepu.lv organizē aizraujošu braucienu autentiskās suņu kamanās ar Sibīrijas haskijiem. Izbrauciena ar suņu kamanām laikā ir iespēja braukt vai nu pašam vadot pajūgu, vai arī vienam cilvēkam sēžot kamanās. Izbraucieni tiek piedāvāti dažādos formātos gan individuāli, gan ģimenēm, gan grupās. Uz aktivitātēm vēlams ierasties ērtā vai sportiskā apģērbā.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!