Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

TAVA UNIKĀLĀ FILMA - neaizmirstams sveiciens ar nezūdošu vērtību!

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

TAVA UNIKĀLĀ FILMA - neaizmirstams sveiciens ar nezūdošu vērtību!

Latvija - Pēc klienta pieprasījuma

2390 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
2390 €

TAVA UNIKĀLĀ FILMA

Uzdāvini pārsteidzošas emocijas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šis ir unikāls, līdz šim nebijis pakalpojums, kas dāvanas saņēmējam sagādās neviltotu prieku, pārsteidzošas emocijas, atsvaidzinās jau piemirstas atmiņas un ļaus sajusties īpašam! Mūsu pieredzējusī, kreatīvā un uz kvalitatīvu darbu vērstā komanda, ļaus Tev sarūpēt unikālu, ekskluzīvu un pārsteidzošu dāvanu, kas nekad nezaudēs vērtību. Tā ir īstā dāvana cilvēkam, kuram viss jau ir un šķiet, ka viņu vēl kā pārsteigt, ir neiespējami. Atbilstoši jubilāra gaumei un draugu vēlmēm mēs piedāvājam izgatavot īstu filmu, kurā visi aktieri būs dāvinātāji, bet dāvanas saņēmējs – galvenais personāžs. Mūsu radošā komanda palīdzēs izveidot šo sveicienu tieši tādu, kādu klients vēlas, kā nekā - esam radoša komanda, kas spēj ne vien izdomāt, bet arī realizēt oriģinālas idejas, kuras īsteno profesionāla filmēšanas un montāžas grupa. Tā būs dāvana, ar ko pārsteigt ne tikai pašu jubilāru un svinību viesus, bet arī cilvēkus, kas būs piedalījušies video sveiciena tapšanā. Tā būs dāvana, kas ilgi paliks atmiņā un jubilāram ļaus apjaust to, cik īpašs un nozīmīgs viņš Jums ir!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedāvājumā ietilpst 1 h gara filma, kas tiks izgatavota FULL HD formātā, latviešu vai krievu valodā - pēc Jūsu pieprasījuma!
  • Pēc klienta pieprasījuma filma tiek sagatavota DVD diska vai zibatmiņas formātā dāvanas noformējumā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvana ideāli piemērota, gan mīļotā cilvēka īpašai godināšanai apaļā jubilejā, gan pārim kāzu dienā vai gadadienā, gan vecākiem no bērniem, gan labam priekšniekam no sava darba kolektīva.

Uzdāviniet sev svarīgam cilvēkam iespēju būt pašam īpašākajam un labākajam, uzdāviniet patiesu prieku viņam un sev!

Informācija

Vieta

Latvija - Pēc klienta pieprasījuma

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

Dalībnieku skaits ir neierobežots

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Filma tiks izgatavota FULL HD formātā, latviešu vai krievu valodā – pēc Jūsu pieprasījuma. Mēs parūpēsimies par fantastiski izgatavotu darbu, viss, kas nepieciešams no Jums - būt gatavam fantastiskam piedzīvojumam, lielajam pārsteigumam un milzīgam PALDIES no gaviļnieka pēc dāvanas saņemšanas un noskatīšanās!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atrastas: 1182
filtrs
24 no 1182

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.