Privāta spēle „Mafia Studio”

1 2 3 4 5 (7)

Privāta spēle „Mafia Studio”

Iejūties mafijas bosa ādā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Plāno svētkus vai neparastu vakaru draugu vai kolēģu lokā? Izvēlies Mafia Studio! Mēs izplānosim Jums augsta līmeņa pasākumu ar mafijas tematiku. Izvēlieties sev ērtāko laiku un dienu, nāciet un pārbaudiet savu loģisko domāšanu, pārliecināšanas un pakļaušanas spējas līdz maldu un viltus robežai!

Mafija - krimināldetektīvs, psiholoģija un komandas gars vienā! Mafia studio scenārijs ir pavisam vienkāršs - darbība notiek mazpilsētā, kur saduras divi nopietni spēki - gangsteri un civiliedzīvotāji! Civiliedzīvotāji vēlas attīrīt savu dzimteni no mafijas gangsteriem, bet mafijas bosi to nevēlas pieļaut!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Spēle 8-12 personām 3 stundu garumā;
  • Spēles vadītājs un nepieciešamais inventārs.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvana paredzēta jautram pasākumam kopā!

Izmēģini! 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Elegants un ekstravagants apģērbs mafijas stilā. Apģērbs var atspoguļot katra mafijas dalībnieka tēlu/raksturu.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

8-12 personas

Cita informācija

Par papildus samaksu iespējams pasūtīt: bagātīgu suši un dzērienu klāstu spēles laikā, banketu, bufeti un profesionāla fotogrāfa pakalpojumus. Par to iespējams vienoties, veicot rezervāciju! Rezervācija ir obligāta! Aizliegts ienest ieročus! No 14 g.v.


Pakalpojumu sniedzējs

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.