Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Izbrauciens ar buru jahtu ģimenei

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Izbrauciens ar buru jahtu ģimenei

Jūrmala
2-4 pers.

70 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
70 €

Izbrauciens ar buru jahtu ģimenei

Baudiet skaistus mirkļus ar ģimeni!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ikdienas steigā un ritmā nereti mums nepietiek laika ģimenei tik daudz cik mēs to vēlētos. Lai palīdzētu rast mirkļus, ko pavadīt kopā, aicinām Jūs izbaudīt šo piedāvājumu un doties izbraucienā ar buru jahtu. Izbrauciena laikā ar buru jahtu, jūs redzēsiet pasakaino Lielupes upes piekrasti, izbaudīsiet Baltās kāpas skaistumu. Izejot jūrā, jūs pavadīs Lielupes upes smilšainā grīva, bet jūras ūdens pārsteigs ar savu dzīļo tumši zilo krāsu. Jūs gūsiet iespēju izbaudīt ūdens skaņas, vēju, divvientulību, dabu un piedzīvosiet neaprakstāmas emocijas. Jūsu bērniem izbrauciens būs vesels piedzīvojums, ko viņi atcerēsies vēl ilgus gadus, kapteinis iesaistīs viņus vadīšanas procesā un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Cenā ietilpst divu stundu izbrauciens ar buru jahtu ģimenei: diviem pieaugušajiem un diviem bērniem (līdz 18 gadu vecumam).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs fantastiska dāvana ikvienai ģimenei, kas mīl pavadīt laiku kopā!

Baudiet piedzīvojumus kopā!


Informācija

Vieta

Jūrmala

Apģērbs

Laika apstākļiem atbilstošs tērps

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam

Laika apstākļi

Pakalpojums ir pieejams burāšanas sezonas laikā: no maija sākuma līdz septembra beigām. Stiprā lietus un vēja laikā pakalpojums netiek sniegts.

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Uz jahtas klāja nedrīkst ienest sarkanos vīnus. Jahtu var nomāt arī ilgākam laikam iepriekš sazinoties ar kapteini un piemaksājot par papildus stundām.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 834

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.