Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Eklēru gatavošanas meistarklases eklērnīcā Raunas Dārzs

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Eklēru gatavošanas meistarklases eklērnīcā Raunas Dārzs

Rīga
1 pers.

40 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
40 €

 

Eklēru gatavošanas meistarklases eklērnīcā Raunas Dārzs

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Gribi iepriecināt sevi vai savus mīļos ar mājās gatavotiem eklēriem? Tu to vari! Piedalies meistarklasē un, iespējams, jaunās prasmes vēl ilgi priecēs Tavus mīļos un Tevi, kad mājās gatavoti eklēri būs Jūsu turpmāko svētku neatņemama tradīcija!

Eklēru darbnīca piedāvā iemācīties izcept un pagatavot eklēru no A-Z. Meistarklases laikā katrs dalībnieks apgūst eklēru pagatavošanas tehniku, sagatavos pildījumus un izdekorēs pats pēc savas gaumes. Mājās būs iespēja doties ar pilnu kasti paštaisītiem eklēriem, recepti un labu garastāvokli!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Eklēru gatavošana meistara pavadībā;
  • Gatavošanai nepieciešamais nodrošinājums;
  • Pašgatavoto eklēru degustācija.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta cilvēkiem, kuriem patīk rosīties pa virtuvi un gūt jaunas garšas pieredzes!

Par saldiem mirkļiem!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

2 - 3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Lai pieteiktos meistarklasēm, nepieciešams sazināties ar pakalpojuma sniedzēju.

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Atcelt rezervāciju iespējams ne vēlāk kā 2 dienas pirms pasākuma, pretējā gadījumā dāvanu karte tiek uzskatīta kā izmantota.

Meistarklases notiek noteiktos datumos.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Krista

it’s all about eclair..
::

ļoti patīk šiverēties virtuvē un vienmēr paticis gatavot tieši saldos. sāļos, lai taisa kāds cits, vai arī lai netaisa vispār, tad nu šodien pastāstīšu par kaut ko saldu un ļooooti gardu! vakar biju uz eklēru meistarklasi Raunas dārzā! atzīšos, vienu reizi pirms tam es biju CENTUSIES gatavot eklērus - nesekmīgi, jo kad izņēmu no krāsns, viņi izskatijās pēc maziem, mīlīgiem, saplakušiem cepumiņiem.

Tā nu es biju ļoti apņēmības pilna iemācīties gatavot eklērus un tikt arī pie tik pat vēlama rezultāta, brīnumainā kārtā man izdevās. Jācer, ka izdosies arī mājās, kad blakus neatradīsies zinošs cilvēks, kurš pateiks ko labāk darīt un kā labāk nedarīt.

Gatavojām visu no A-Z. mīkla, pildījums, dekorēšana. Tas viss ir daudz interesantāk un jautrāk kā izklausās. Atceroties savu iepriekšējo pieredzi, es īsti neticēju, ka man sanāks kaut kas līdzīgs eklēriem. BET man sanāca reāli eklēri - eklēru eklēri, ja tā var teikt?!

Mana vismīļākā daļa - dekorēšana, jo nu skaidrs, ka šeit īsti nekas nevar noiet greizi. Dekorē kā gribi un eklēri izskatās lieliski, kaut arī tev nav konditora cienīgas spējas!

Šī ir īstā vieta, kur doties vienam, ar draudzeni, ar otru pusīti, mammu vai tēti, vecvecākiem, draugiem... ar jebkuru, kuram garšo eklēri!

Esmu detaļu cilvēks, nu tas, kuram patīk visi nieciņi un sīkumiņi, kuri pārdomāti un izstrādāti līdz pēdējam. Un @eklerudarbnicaraunasdarzs tā bija. Ļoti patika, ka viss ir pārdomāts un pieskaņots!

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.