Eklēru gatavošanas meistarklases eklērnīcā Raunas Dārzs

Tikai pie mums! Eksperts novērtēja! Top izvēle!
5.0 5 Atsakusmes

Eklēru gatavošanas meistarklases eklērnīcā Raunas Dārzs


Rīga
1 pers.
36 mēnešu garantija
Godīgas cenas politika
14 dienu apmaiņa

40 €

40 €

Par piedāvājumu

Par saldiem mirkļiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Gribi iepriecināt sevi vai savus mīļos ar mājās gatavotiem eklēriem? Tu to vari! Piedalies meistarklasē un, iespējams, jaunās prasmes vēl ilgi priecēs Tavus mīļos un Tevi, kad mājās gatavoti eklēri būs Jūsu turpmāko svētku neatņemama tradīcija!

Eklēru darbnīca piedāvā iemācīties izcept un pagatavot eklēru no A-Z. Meistarklases laikā katrs dalībnieks apgūst eklēru pagatavošanas tehniku, sagatavos pildījumus un izdekorēs pats pēc savas gaumes. Mājās būs iespēja doties ar pilnu kasti paštaisītiem eklēriem, recepti un labu garastāvokli!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

 • Eklēru gatavošana meistara pavadībā;
 • Gatavošanai nepieciešamais nodrošinājums;
 • Pašgatavoto eklēru degustācija.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta cilvēkiem, kuriem patīk rosīties pa virtuvi un gūt jaunas garšas pieredzes!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

2 - 3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Vecuma ierobežojums: 12+! Lai pieteiktos meistarklasēm, nepieciešams sazināties ar pakalpojuma sniedzēju. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Atcelt rezervāciju iespējams ne vēlāk kā 2 dienas pirms pasākuma, pretējā gadījumā dāvanu karte tiek uzskatīta kā izmantota. Pakalpojums pieejams gan latviešu gan krievu valodā. Meistarklases notiek noteiktos datumos.


Atrašanās vieta


Pakalpojumu sniedzējs

Raunas Dārzs

Visi pakalpojuma sniedzēja piedāvājumi

Parādīt

5.0 5 Atsakusmes

Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Iekļautie produkti
Iekļautie produkti

Priekšrocības. Šis ir vairāku mērķu vaučeris, Tu vari izvēlēties jebkuru dāvanu no augstāk minētā saraksta.


Biežāk uzdotie jautājumi

Kā iegādāties dāvanu?

Dāvanu karti Jūs varat iegādāties sekojošos veidos:

 • Pirkt uz vietas t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga (adreses meklējiet sadaļā Kontakti). Šeit būs pieejamas visas Dāvanu Serviss piedāvātās dāvanu kartes - gan mājaslapas, gan dizaina kartiņas;
 • Iegādāties internetveikalā www.davanuserviss.lv un izdrukāt mājās, vai arī pasūtīt internetā un doties izdrukāt uz kādu no Dāvanu Serviss veikaliem - t/c Damme, i/c Sky&More, t/c Akropole, t/c Sāga, t/k Spice, t/c Riga Plaza, t/n Kurzeme, t/c Dauga. Iespējama arī piegāde uz noteiku adresi vai OMNIVA pakomātu (skatīt sadaļu - Piegāde);
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina kartēm vai 5 dāvanu komplektiem MAXIMA X, XX un XXX veikalos vai RIMI, apmaksa jāveic MAXIMA vai RIMI kasēs;
 • Iegādāties uz vietas kādu no 60 dizaina dāvanu kartēm Valters un Rapa grāmatnīcās Rīgā - Aspazijas bulvārī 24. Par dāvanu karti būs jānorēķinās Valters un Rapa kasē.
Kuras personas dati ir jāievada, veicot pirkumu?
Sadaļā Pircējs vai Jauns Pircējs ir jānorāda pircēja dati. Savukārt, ja vēlaties dāvanu nosūtīt draugam, izmantojiet iespēju "Nosūtīt dāvanu draugam!", kur varēsiet norādīt saņēmēja informāciju.
Cik ilgā laikā saņemšu savu dāvanu?
eDāvanu saņemsiet e-pastā 1 min. laikā (norēķinoties ar kādu no automātiskajiem mājaslapas maksājumu veidiem, izņemot "Bankas pārskaitījums";

Saņemt t/c Rīga Plaza
- 5 minūšu laikā (Mūkusalas iela 71, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Damme
- 5 minūšu laikā (Kurzemes prospekts 1, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/c Akropole
- 5 minūšu laikā (Maskavas iela 257, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/k Spice
- 5 minūšu laikā (Lielirbes iela 29, Rīga, P.-Sv. 10:00 - 22:00);
Saņemt t/c Sāga - 5 minūšu laikā (Biķeru iela 4, Dreiliņi, Stopiņu novads, P.-Sv. 10:00 - 21:00);
Saņemt t/n Kurzeme - 5 minūšu laikā (Lielā iela 13, Liepāja, P.-S. 10:00-20:00, Sv. 10:00-17:00);
Saņemt t/c Dauga
- 5 minūšu laikā (Rīgas iela 23, Ogre P.-S.10:00–20:00, Sv.10:00–18:00);

Kurjers Rīgas robežās – 1 darba dienas laikā, pasūtot un apmaksājot pasūtījumu līdz plkst. 12:00. Apmaksājot vēlāk - piegāde nākamajā darba dienā līdz 18:00

Kurjers visā Latvijā – ja pasūtīsiet dāvanu darba dienā līdz plkst. 14:00, dāvanu saņemsiet nākamajā darba dienā. Ja vēlāk, tad 2 darba dienu laikā;

Latvijas pasts– dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 5 darba dienu laikā;

Omniva - dāvanas piegāde tiek veikta aptuveni 2-3 darba dienu laikā;

Vairāk un plašāku informāciju par piegādes veidiem un saņemšanu atradīsiet sadaļā Kontakti un Kur mūs atrast.

Kā var apmaksāt pirkumu?

Pieejamie apmaksas veidi:

 • Automātiskā apmaksa mājaslapā, savienojoties ar SWEDBANK vai SEB bankas internetbanku;
 • Automātiskā apmaksa mājaslapā ar Visa, MasterCard, Maestro, Visa Electron;
 • Apmaksa PayPal mājaslapā;
 • Skaidrā naudā - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Ar karti - t/c Akropole, t/c Damme, t/c Rīga Plaza, t/k Spice, t/c Sāga, t/n Kurzeme, t/c Dauga;
 • Bankas pārskaitījums no Jūsu bankas internetbankas.

Atgādinām, ka par pasūtījumu ir jānorēķinās 7 dienu laikā. Ja vēlaties to apmaksāt vēlāk, tad rakstiski vai telefoniski brīdiniet DāvanuServiss.lv administrāciju, pretējā gadījumā pasūtījums pēc 7 dienām bez atgādinājuma tiek dzēsts.

Kāds ir dāvanu kartes derīguma termiņš?
Dāvanu karte ir derīga 3 gadus (36 mēnešus) no iegādes brīža: 12 mēnešus kā ieteiktā dāvana, bet atlikušos 24 mēnešus nomināla vērtībā.

Dāvanu kartēm, kuras iegādātas par nomināla dāvanu kartes vērtību (piemēram, par 25 EUR dāvanu karti tiek nopirkta dāvanu karte Lidojumam ar paraplānu), derīguma termiņš paliek tāds pats kā sākotnējai nomināla vērtības dāvanu kartei.

Kā izmantot nomināla vērtības dāvanu karti?

Apmainīt nomināla dāvanu karti pret citu pakalpojumu/-iem dāvanuserviss.lv mājaslapā varat šādi:

1. Uzspiediet PIRKT pakalpojumam/-iem, kurus vēlaties (visas kartes jāsaliek vienā pirkumu grozā);
2. Paejot pirkuma grozā uz leju, redzēsiet lodziņu ATLAIDE;
4. No pirkumu groza summas tiks noņemta kartes vērtība ( EUR);
5. Spiediet TĀLĀK un aizpildiet kontaktinformācijas laukus, kā arī e-pastu, uz kuru tiks nosūtītas jaunās dāvanu kartes;
6. Izvēlieties apmaksas veidu un apmaksājiet atlikušo summu, ja tas ir nepieciešams.

Veicot nomināla dāvanu kartes apmaiņu, derīguma termiņš nemainās. Dāvanu kartes saņemsiet savā e-pastā. Veicot dāvanu kartes maiņu pret konkrētu pakalpojumu nav iespējams izmantot citus atlaižu kodus (piemēram, -10% atlaide). Dāvanu kartes maiņa nedarbojas kopā ar akcijām, piemēram, bezmaksas dāvanu pie pirkuma, pērc 2 saņem 1 dāvanā u.c.

Eksperta atsauksme:

Krista
Krista

it’s all about eclair..
::

ļoti patīk šiverēties virtuvē un vienmēr paticis gatavot tieši saldos. sāļos, lai taisa kāds cits, vai arī lai netaisa vispār, tad nu šodien pastāstīšu par kaut ko saldu un ļooooti gardu! vakar biju uz eklēru meistarklasi Raunas dārzā! atzīšos, vienu reizi pirms tam es biju CENTUSIES gatavot eklērus - nesekmīgi, jo kad izņēmu no krāsns, viņi izskatijās pēc maziem, mīlīgiem, saplakušiem cepumiņiem.

Tā nu es biju ļoti apņēmības pilna iemācīties gatavot eklērus un tikt arī pie tik pat vēlama rezultāta, brīnumainā kārtā man izdevās. Jācer, ka izdosies arī mājās, kad blakus neatradīsies zinošs cilvēks, kurš pateiks ko labāk darīt un kā labāk nedarīt.

Gatavojām visu no A-Z. mīkla, pildījums, dekorēšana. Tas viss ir daudz interesantāk un jautrāk kā izklausās. Atceroties savu iepriekšējo pieredzi, es īsti neticēju, ka man sanāks kaut kas līdzīgs eklēriem. BET man sanāca reāli eklēri - eklēru eklēri, ja tā var teikt?!

Mana vismīļākā daļa - dekorēšana, jo nu skaidrs, ka šeit īsti nekas nevar noiet greizi. Dekorē kā gribi un eklēri izskatās lieliski, kaut arī tev nav konditora cienīgas spējas!

Šī ir īstā vieta, kur doties vienam, ar draudzeni, ar otru pusīti, mammu vai tēti, vecvecākiem, draugiem... ar jebkuru, kuram garšo eklēri!

Esmu detaļu cilvēks, nu tas, kuram patīk visi nieciņi un sīkumiņi, kuri pārdomāti un izstrādāti līdz pēdējam. Un @eklerudarbnicaraunasdarzs tā bija. Ļoti patika, ka viss ir pārdomāts un pieskaņots!


Atsauksmes no mūsu klientiem

Laura

Garšīgākie eklēri Rīgā, un ar pamatīgāko garšu buķeti, kāds redzēts jebkuras eklērnīcas klāstā. Bija liels prieks apgūt zināšanas eklēru gatavošanā pie tādiem eklēru gatavošanas guru. Tagad vienmēr būšu gatava ar gardu cienastu draugiem un mīļajiem.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.