Brauciens ar drifta tricikliem

1 2 3 4 5 (6)

Brauciens ar drifta tricikliem

Ātrums un adrenalīns!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šī ir īstā vieta, kur gūt pozitīvas emocijas pēc saspringtas darbadienas! Halles apmeklējumam nav nepieciešama nekāda iepriekšēja sagatavošanās, vien vēlēšanās izbaudīt netradicionālu braucienu! Šī ir pirmā drifta halle Baltijā. „Wolftrike” drifta halles tricikli ir ar elektrodzinēju aprīkoti un spējīgi sasniegt 1000W maksimālo jaudu, kā arī attīstīt līdz pat 50 km/h lielu ātrumu. Tie ir ražoti tepat Latvijā, Liepājā. Tricikliem ir veikti drošības testi, kā rezultātā uzlabota to vadāmība sānslīdes režīmā. Patlaban hallē ir pieejami 10-15 tricikli.

Tev būs iespēja doties 10 minūšu ilgā drifta braucienā ar triciklu!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens ar drifta triciklu 1 personai 10 minūšu garumā;
  • Viss nepieciešamais inventārs.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī dāvanu karte paredzēta piedzīvojumu kārajiem!

Izraujies no ikdienas - dodies uz drifta halli „Wolftrike”!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Līdz 16 g.v. braukt varēsiet tikai vecāku klātbūtnē. Braucēja minimālais augums: 1.45m. Piedāvājumu iespējams izmantot jebkurā laikā drifta halles darba laikā, iepriekš piesakoties.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.