Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Aizraujošs lidojums Boeing 737 aviosimulatorā

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Aizraujošs lidojums Boeing 737 aviosimulatorā

Rīga
1-3 pers.

275 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
275 €

Aizraujošs lidojums Boeing 737 aviosimulatorā

Unikāla iespēja vadīt lidmašīnu!

Kāpēc šis piedavājums ir īpašs?

Boeing 737 lidojuma simulators – tā ir fantastiska iespēja trenēties kā pilotam un piedzīvot lidojuma sajūtu, pilotējot gaisa kuģa simulatoru, kas ir paredzēts profesionālu pilotu apmācībai! Var izvēlēties dienas, vakara vai nakts lidmašīnas nosēdināšanas režīmu, kā arī lietus vai sniega laika apstākļus, pieredzēt turbulenci, dažādas ekstremālas situācijas un daudz ko citu, kas nav pieejams uz zemes!

Kas ir iekļauts piedāvajumā?

  • Aizraujošs lidojums Boeing 737 simulatorā vienu stundu, līdz trim cilvēkiem, airBaltic mācību centrā, netālu no lidostas “Rīga”.
  • Pēc klienta pieprasījumu - pēc „lidojuma” tiek piešķirts diploms ar Jūsu fotogrāfiju, kas apliecinās izpildīto lidojumu simulatorā.
Kam dāvanu karte ir domāta?
 
Dāvanu karte iepriecinās ikvienu, kas vēlas izbaudīt nebijušas emocijas un sajusties kā lidmašīnas pilots!
 
Pacelies spārnos un lido!

Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 līdz 3 personas

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Lūgums iepriekš rezervēt pakalpojumu, lai garantētu brīvo vietu pieejamību! Ja pēc lidojuma vēlies saņemt diplomu, lūgums, iepriekš par to informēt pakalpojumu sniedzēju!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 1136

Eksperta atsauksme:

Katrīna, Iveta, Vivita

Trīs meitenes ieradāmies Air Baltic Training centrā, kur mūs sagaidīja ļoti jauks un laipns instruktors/inženieris, kurš mūsu aicināja iekāpt simulatorā un sagatavoties lidojumam.


Simulatorā viss izskatījās kā īstā lidmašīnā. Daudz pogu, kloķīšu, lampiņu, rādītāju. Kā to visu ir iespējams apgūt?


Pilota kabīnē ir 4 sēdvietas. Priekšā 2 pilotiem un aizmugurē – līdzjutējiem. Katra no mums varēja izmēģināt savus spēkus lidmašīnas pacelšanā un nosēdināšanā, izvēlēties lidostu, no kuras būs jāuzsāk lidojums. Bija iespējams izvēlēties arī lidojuma laikapstākļus, piemēram, negaiss, stiprs lietus un vējš. Vienai no draudzenēm bija jālido, kad pretī tuvojas cita lidmašīna. Tas bija ļoti ekstrēmi.


Kurš varēja iedomāties, ka visas sajūtas paceļoties un nolaižoties būs tik īstas? Tas bija fantastiski un ļoti pārsteidza mūs!
Spilgti atceros, kā man bija jānolaižas Zalcburgas lidostā, kam apkārt bija kalni un skaisti skati. Šī lidosta esot viena no sarežģītākajām lidostām, kur piloti daudz trenējas, lai pareizi nosēdinātu lidmašīnu, jo tieši pirms skrejceļa ir upe, apkārt kalni.. Tas bija spēcīgs izaicinājums! Nezināju, ka turēt lidmašīnas stūri ir tik fiziski grūti un to nedrīkst palaist vaļā ne uz brīdi. Nosēšanās laikā ir jāredz gan nosēšanās ceļš, gan dažādi rādītāji, jāstūrē, jānotur lidmašīna taisni. Pēc šī izmēģinājuma lidojuma manī parādījās vēl lielāka cieņa pret pilotiem. Protams, milzīgs paldies mūsu instruktoram, bez kura diezin vai tā lidmašīna būtu taisni nosēdusies

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.