Usmas Meķi

Usmas ezera krastā un meža ielokā atrodas atpūtas komplekss Usmas meķi. Pie mums ir pieejamas plašas atpūtas iespējas. Esam parūpējušies par ik vienu – dabas baudītāju, aktīvās atpūtas cienītāju un komforta mīļotāju. Nakšņošanai kopumā mums ir 19 dažāda veida mājas un namiņi, kas kopā rezumējas ar 100 gultasvietām.
Izkārtojums

Atpūtas komplekss "Usmas Meķi" atrodas Usmas ezera krastā. Atpūtas kompleksa nosaukums ir radies no mazas upītes vārdā "Meķupe", kas ir vien no upītēm, kura ietek Usmas ezerā. "Usmas Meķi" pamatdarbība ir tūrisms un dažādu tūrisma pakalpojumu sniegšanā. Atpūtas komplekss "Usmas Meķi" savu darbību uzsāka tālajā 2000.gadā.
Atpūtas komplekss ir labiekārtots un darbojas visu gadu. "Usmas Meķi" nemitīgi attīstās, tāpēc atpūtas kompleksa darbinieki priecājas par patstāvīgiem atpūsties gribētājiem, jo cenšas katru gadu ieviest ko jaunu un interesantu.
Nakšņošanai kopumā atpūtas kompleksā ir 19 dažāda veida mājas un namiņi, kas kopā rezumējas ar 100 gultasvietām. Kā arī teritorijā atradīsi dažāda tipa telšu, ugunskura un kemperu vietas. Atpūtai uz ūdens, uz Usmas ezera, ir iespēja iznomāt dažādus peldlīdzekļus – kuteri, ūdens motociklus, SUP dēļus, katamarānus, kā arī airu laivas. Papildus tiek piedāvātas dažādas izklaides uz ūdens, kas sevī ietver ūdensslēpju, wakeborda un ūdens pūšļu nomu.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!