AM SUSHI

Vieta, kur ir super serviss un garda maltīte, šeit varēsi izbaudīt to, ko sirds kāro. Dodies ciemos pie "AM SUSHI" vai pasūti ar piegādi uz mājām, darbu vai uz vietu, kur atrodies, "AM SUSHI" parūpēsies gan par Tavu vēderiņu, gan par labu un laicīgu piegādi. "AM SUSHI" neliks vilties!
Izkārtojums
"AM SUSHI" ir sušī un vēl dažādu brīnumu restorāns,  jau šobrīd Rīgā durvis ir vēruši trīs šie restorāni, kuri atrodas Teikā, Iļguciemā un Ķengaragā. Neabšaubāmi šis uzņēmums augs un vērs vēl daudz citu durvju vaļā, lai Jūs varētu baudīt, iespējams, labākos sušī Latvijā.
Tur var piedzīvot garšu daudzveidību, katrs atradīs to, ko kāro – sākot ar uzkodām, zupām, brīnišķīgajiem karstajiem un aukstajiem suši, sušī komplektiem, wok ēdieniem un beidzot ar popularitātē augošajām poke bļodām un, protams, bez gardiem saldējumiem un desertiem neiztikt.
"AM SUSHI" ir dažādi īpašie piedāvājumi, kas dos tev visdažādākās atlaides.
Protams, ir iespēja ēdienu paņemt arī līdzņemšanā vai arī pasūtīt ar piegādi.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!