Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

AIJAS HERCAS MASĀŽAS PRIVĀTPRAKSE

Ārstnieciskā masāža ir viens no terapijas veidiem, kas var pilnībā noņemt vai mazināt nepatīkamās sajūtas muguras daļā. Masāža palīdzēs atbrīvoties no saspringuma muskuļu audos atjaunot darbaspējas un jūtami uzlabot arī kopējo organisma veselības stāvokli.
Izkārtojums
Masāža ir viens no senākajiem ārstniecības viediem, kas ar pieskārine starpniecību uzlabo veselību. Tā ir noderīga daudzu slimību profilaksē un ārstēšana, masāža iedarbojas uz organisma sistēmā atsevišķi un visu ķermeni kopumā. Masāžas laikā tiek skartas un uzlabotas divas no svarīgākajām organisma sistēmām – nervu sistēma un sirds un asinsvadu sistēma – tadejādi sekmējot pašas ādas elpošanas un atjaunošanās spējas uzlabošanos.
Ārstnieciskās masāža ir viens no terapijas viediem, kas var mazināt nepatīkamas sajūtas muguras daļā un muskoļos. Masāža palīd atbrīvoties no saspringuma muskuļos, tos atslābinot un atjaunojot muskuļu audos to darbspējas. Tā kā mūsu muskļu sistēma ir pilnībā saistīta ar skeleta un saistaudu sistēmu, tad masāža labvēlīgi ietekmē arī mugurkaula, locītavu un saišu sistēmu.
Kopumā masāža uzlabo kopējo organisma stāvokli. 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!