Agris Perro

Brauciens pa Gauju kopā ar mīļajiem: viegls, drošs un nesteidzīgs. Lēna straume, plata upe, laba laiva - brauciens piemērots arī ģimenēm ar bērnu (-iem). Liela iespēja, ka visā brauciena laikā Jums nebūs upi jādala ar nevienu citu laivotāju.
Izkārtojums

Leiputrija piedāvā kanoe un smailīšu (kajaku) nomu. Kanoe laivas aprīkotas ar hermētiksu mantu nodalījumu, ir stabilas un diezgan lielas (laiva derēs arī ģimenei ar bērnu (-iem) un vairāku dienu braucieniem). Kajaki, turpetī, ir ātrāki, taču mazāki: ideāls variants īsākiem braucieniem, kur nav nepieciešams ņemt līdzi daudz mantu. Ir viss nepieciešamais ekipējums: airi, peldvestes, mantu maisi un maršrutu kartes.

IelaidīsJūs upē un sagaidīs Jūs finišā. Individuāliem laivotājiem un mazām grupām nodrošina arī laivotāju transfēru. Leiputrijas laivu brauciens ir brīnišķiģa iespēja pavadīt nesteidzīgu dienu uz ūdens un piedzīvot elpu aizraujošus skatus skaistajā Gaujā. Piedāvā lauku tūrisma mītni – jauku, ērtu ūdenstūristu apmetni Gaujas krastā. Brauciena sākums vai beigas – tieši “Leiputrijā”.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.