Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Smart Stream Event

"Pasākumi, kuri paliek sirdī...". Pilna servisa pasākumu organizēšanas aģentūra. ”Smart Stream ” sniedz prieka, gandarījuma, piedzīvojumu, zināšanu un neaizmirstamu emociju piegādi klientiem.
Izkārtojums
Atrastas: 1
"Smart Stream Event" ir pieredzes bagāta pasākumu organizēšanas aģentūra, kuras mērķis ir sniegt prieku, gandarījumu, piedzīvojumus, zināšanas un neaizmirstamas emocijas saviem klientiem. Smart Stream Event katrs pasākums ”dzimst” ilgstoša darba un jaunu piedzīvojumu meklējumu rezultātā, lai atkal un atkal rastu ceļu uz cilvēku sirdīm.
Nav nozīmes vai Jūsu darba kolektīvs sastāv no pieciem, desmit vai pat piecsimt cilvēkiem, ja Jūs vēlaties apvienot un nodrošināt ciešāku kontaktu starp darbiniekiem, "Smart Stream Event" to panāks! Pasākumu organizēšanas aģentūra nodrošinās visu nepieciešamo, lai izveidotu Jums un Jūsu kolektīva atmiņām neaizmirstamu pasākumu.
Neatkarīgi no pasākuma veida, vai tas būtu korporatīvais pasākums iekštelpās vai atpūta brīvā darbā "Smart Stream Event" to noorganizēs! Jūsu ieguvumi: Apvienots kolektīvs, “dopings” un strādātprieks, jauki pavadīts laiks ar kolēģiem!
"Smart Stream Event" bez pasākumu organizēšanas piedāvā arī dekorēšanas pasākumus – korporatīviem pasākumiem, Ziemassvētku un tematiskām ballēm, uzņēmuma jubilejām, uc. Aģentūrai ir liela pieredze dažāda stila pasākumu dekorēšanā – no mežonīgajiem rietumiem līdz karaliskai ballei. Mēs atradīsim oriģinālus risinājumus ikvienai vietai un situācijai!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!