Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SKYsCOOL

Mērķis - jāapgūst / jāuzlabo svešvalodas prasmes. Izpēti savus nedēļas plānus un ierēķini vismaz 45 minūtes valodas apguvei kādas 2-3 reizes nedēļā. Esi birojā vai mājās un tev atliek tikai atvērt savu datoru vai telefonu un Tavs pasniedzējs jau Tevi gaidīs ekrāna otrā pusē. Nekur nav jābrauc, jātērē laiks un nauda. Šīs 45minūtes esi Tu, pasniedzējs un intensīvs darbs. Gribas kompāniju?! Tu vari izvēlēties mācīties arī nelielā grupā pie kāda no pasniedzējiem. Grupā ir 3-4 cilvēki.
Izkārtojums
SKYSCHOOL ir mācību centrs, kur iespējams apgūt jaunas valodu prasmes no nulles. Izglītības un valodu centra "MIRTE" mazākā māsa. Mācību centram ir vairāk nekā 27 gadu pieredze valodu pasniegšanā privātpersonām un uzņēmumiem. Izstrādājuši un realizējuši dažādus valodu apmācību risinājumus, kas atbilst klientu organizāciju un izglītojamo īpašajām vajadzībām. Strādā ar klientiem, kuriem ir vai nav svešvalodu priekšzināšanas. Piedāvā apgūt svešvalodas A1, A2, B1, B2, C1 un C2 apmācību līmeņos. Pateicoties digitālo tehnoloģiju attīstībai, tagad var Tev piedāvāt virtuāli (pagaidām izmantojot Skype) tikties ar pasniedzēju un apgūt svešvalodu Tev vēlamā laikā un vietā. Tiešsaistes svešvalodu kursi Tev ļauj ietaupīt laiku un naudu, kas tiktu iztērēti ceļā uz un no nodarbībām klātienē. Tīra vide un laiks ir mūsdienu visvērtīgākie resursi. Stacionārā mācību centrā Tu vari apgūt valodas dažādas intensitātes kursos. Var izvēlēties mācīties intensīvi katru darba dienu vai lēnākā tempā vakaros. Ja vēlies mācīties individuāli klātienē vai tiešsaistē, tad mācību tempu nosaki Tu. Pastāsti par savām vēlmēm un iespējām, un sagatavosim Tev piedāvājumu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!