Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Sim Racing Club

Baudi aizraujošu pieredzi! Brauciens simulatorā pēc sajūtas ir tuvu braukšanai īsta sacīkšu auto. Sajūti ātrumu, adrenalīnu un iegūsti spilgtas emocijas. Tevbūs iespēja izmēģināt braucienu ar profesionāliem auto sacīkšu simulatoriem jebkurā sacīkšu veidā - drifts, rallijs, rallijkross, šoseja, vai F-1.
Izkārtojums
“Sim Racing Club Riga” ir vadošais uzņēmums Latvijā auto simulatoru jomā. “SRC Riga” piedāvā pakalpojumus simulatoru izstrādē un ražošanā, kā arī to īri izbraukumos un uz vietas.

Jauno vadierīču parādīšanās pasaules tirgū 2016. gadā sekmēja arī auto simulatoru attīstību, kā arī to popularitātes pieaugumu Auto Sporta komandu vidū. Gadu ilgā izmeklēšanas procesā tika notestēti vairāk nekā 10 auto sacīkšu simulatoru veidi Eiropā un Krievijā. Gūtie iespaidi no to simulācijas līmeņa radīja pārliecību, ka arī Latvijā ir nepieciešams tāda līmeņa braukšanas trenažieris. Vēlējās ņemt labāko no katras izmēģinātās ierīces un apvienot to vienā. 2017. gadā uzsākās “SRC Riga” simulatora izstrāde un pirmā prototipa testēšana. Tās rezultātā nonāca pie esošās konfigurācijas un ar saviem spēkiem izveidoja divas identiskas ierīces. Pamatojoties uz braucēju pieredzi un to ciešu sadarbību ar komandas inženieri, “SRC Riga” simulatori, kopš savas parādīšanas 2017.gadā, ir guvuši atzinību no tādiem Latvijas auto sporta lietpratējiem kā: Jānis Vanks, Reinis Nitišs, Nikolajs Grjazins, Ralfs Sirmacis, Roberts Vītols un daudzi citi. “SRC Riga” prasmes auto simulatoru projektēšanā, izbūvē un apkopē ļauj apgalvot, ka komanda ir spējīga īstenot pat visprasīgākā klienta vēlmes. Pieredze Latvijas mēroga sacensību organizācijā, ar simtiem tūkstošu bez apstājas nobrauktajiem kilometriem tikai dažu mēnešu laikā, bez tehniskām problēmām un organizatoriskām kļūmēm, norāda uz augsto sagatavotības līmeni.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!