Nofrete

Skaistumkopšanas salons "Nofrete" - 17 gadi skaistumkopšnā, kosmetoloģijā un estētiskās dermatoloģijas jomā. Vairāk nekā 30 000 apkalpotu klientu. "Nofrete" palīdz klientiem sasniegt atjaunojošās un atveeļošanās efektu, paildzināt viņu jaunību bez plastisko operāciju palīdzības. Palutini savu seju, rokas un kājas ar īstu profesionāļu palīdzību.
Izkārtojums
''Nofrete"- Ekskluzīvs skaistumkopšanas, estētikas un estētiskās medicīnas salons sejas, ķermeņa un nagu kopšanai kopš 2001.gada. Ķermeņa procedūras, kas sniegs ne tikai prieka un laimes, bet arī pārpilnības sajūtu. Rūpēs par Tavu ķermeni, piedāvājumā ir visdažādākās ķermeņa masāžas, ietīšanu, matiņu likvidēšanu un daudz ko citu. Salonā strādā skaistumkopšanas profesionāļi, kas parūpēsie par Tavu ķermeni un labsajūtu, jo vieglums un skaistums ir tas, ko ir pelnījis ikviens! Pakalpojumu klāstā ir dažādas sejas procedūras, kas palīdzēs uzlabot sejas stāvokli ar starptautiski atzītiem produktiem un metodēm, kuras veic profesionāli un pieredzējuši speciālisti. Piedāvājumā iespējams veikt arī nagu procedūras. Skaisti nagi un koptas rokas veido pārliecību par sevi un savu tēlu. Pievērs apkārtējo uzmanību un radi labu iespaidu par savu raksturu un attieksmi pret sevi apmeklējot "Nofrete'' skaistumkopšanas salonu Rīgā!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.