SIA’’ČIEKURLAIVAS”

Piedāvā jums nomāt divvietīgas kanoe laivas un kajakus lieliskai brīvā laika pavadīšanai pie dabas ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem. Izbaudi Latvijas skaisto dabu airējot pa vienu no starp klintīm plūstošo upi – Salacu!
Izkārtojums
SIA "Čiekurlaivas" piedāvā jums nomāt divvietīgas kanoe laivas un kajakus lieliskai brīvā laika pavadīšanai pie dabas ar ģimeni, draugiem vai darba kolēģiem. Piedāvā nomāt arī gumijas plostus nesteidzīgu dabas baudītāju un domubiedru kompāniju plezīra braucieniem pa Gauju.
Iespēja nomāt 2+1 vietīgas kanoe laivas. Iznomājot laivas, komplektā katrai laivai ir 2 airi, 2 glābšanas vestes un 50l ūdensnecaurlaidīgs maiss.
"Čiekurlaivas" piedāvā plašu klāstu maršrutu, kurus var izbaudīt vai nu airējot cauri ar kanoe laivām vai plostojot Maršruti tiek piedāvāti pa trīs Latvijas skaistākajām upēm – Salacu, Gauju un Svētupi.
Salaca iztek no Burtnieku ezera un ietek Baltijas jūrā Rīgas Jūras līcī. Salacas ielejas dabu visā upes garumā vislabāk baudīt, laivojot pa upi, gan mierīgākā braucienā, gan pakutinot nervus krāčainākos un akmeņainākos posmos. Upei ir samērā stāvi krasti, kam raksturīgas sārta smilšakmens klintis. Vasarā ūdens Salacā ir dzidrs, silts un bagātīgi rotāts ar ūdensrozēm. Salacas upes ievērojamākie dabas pieminekļi, kurus iespējams apbrīnot – Bezdelīgu klintis, Eņģeļu ala, Neļķu klintis, Skaņaiskalns un citas.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!