Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

SexyStyle

SexyStyle mērķis ir atšķirties no citiem erotisko preču tirgotājiem. Šeit atradīsiet rūpīgi atlasītas un izvēlētas preces, tādējādi piedāvājot klientiem tikai kvalitatīvākos un labākos ražojumus katrā preču kategorijā. Sexy Style piedāvā eksursijas un izglītojošus pasākumus mājīgā atmosfērā.
Izkārtojums
Draudzīgām ballītēm vai vienkārši zinātkārām, vienā ritmā pukstošām sirdīm – ekskursija SexyStyle ir ceļojums Tavas iztēles un iekāres pasaulē. Ekskursijas laikā veikala konsultanti pastāstīts par seksa rotaļlietām, to vēsturi un dažādiem aksesuāriem, kas paredzēti intimitātes uzlabošanai un jutekliskiem priekiem. Ekskursijas norisinās ērti iekārotā atseviškā telpā, kur veikalā piedāvātās preces iespējams aplūkot mierīgā un netraucētā gaisotnē. Tikšanās noslēgumā ir iespēja doties uz veikalu un izvēlēties tīkamākās preces iegādei. SexyStyle pasākumi sniedz iespēju uzzināt visu par jaunākajām seksa rotaļlietām un intīmo kosmētiku, gūt idejas baudas dažādošanai, kā arī aizraujoši pavadīt laiku kopā ar partneri vai lielākā kompānijā. No vērtīgām sarunām par veselīgas seksualitātes pamatiem līdz praktiskām meistarklasēm – sev piemērotāko atradīs ikviens, kurš vēlas izzināt sevi un sagatavoties vēl spilgtākiem tuvības brīžiem. SexyStyle ir fantāziju apģērbu un aksesuāru veikals, kas gaišās un mājīgās telpās piedāvā visu, kas nepieciešams, lai katrs no mums varētu justies seksīgs un iekārojams: zeķes un zeķubikses, pavedinošu sieviešu un vīriešu apakšveļu, fantāziju apģērbus un apavus, parūkas, nerātnās dāvanas, kā arī plašu un interesantu fantāziju aksesuāru, intīmās kosmētikas un intīmpreču klāstu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!