Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Viesnīca un SPA "Piena muiža"

Nav pasaulē tik daudz lietu, kas reizē ir vienkāršas, tīras un skaidras, bet tai pat laikā tik daudz izsakošas kā piens. Tas ir spēka, veselības un pārticības simbols. Piens aizved pie dabas, pie patiesām un īstām vērtībām. Tādēļ "Piena muižā Berghof" piens tiek cienīts un turēts goda vietā, ieaužot tā vērtības katrā solī - domās, darbos, vidē un attiecībās.
Izkārtojums
Atrastas: 1

Sākotnēji skaisto muižas ēku, kas atrodas Sieksāte jau kopš 1912.gada, dēvēja par "Kalnmuižu". Tomēr no 2012. gada muiža kļūst par Piena muižu - Berghof. "Viss ģeniālais ir vienkāršs. Pasaulē nav tik daudz lietu, kas reizē ir vienkāršas, tīras un skaidras, bet tai pat laika tik daudz izsakošas kā piens. Piens aizved pie dabas, pie bērnības, vēstures, vienkāršām, patiesām un īstām vērtībām, pie lietu būtības. Tādēļ pie mums piens tiek cienīts un turēts goda vietā, ieaužot tā vērtības katrā mūsu solī – domās, darbos, vidē un attiecībās. Piena muiža – Berghof." 
No 1923.gada līdz 1926.gadam pils ēka ir kalpojusi kā pamatskola, sekojoši kara laikā, tā ir pildījusi vācu kara hospitāļa funkcijas. 
Šobrīd glaunajā "Piena muiža" var baudīt naktsmieru, relaksēties piena SPA un pat rīkot saviesīgus pasākumus – elegantus un ar plašu ciemiņu skaitu. Mājīgie un elegantie Piena muižas numuriņi piedāvā nesteidzīgu atpūtu gan romantikas meklētājiem un individuālajiem ceļotājiem, gan ģimenēm ar bērniem un lielāku viesību rīkotājiem. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties vienkārši izrauties no pilsētas burzmas, vai meklējat vietu kādam savas dzīves īpašajam notikumam, Piena muiža kļūs par vietu patiesi mierpilnām dienām un naktīm. 
Piedzīvo savu mazo renesansi Piena muižā! 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!