Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Peintbola parks 1942

EscapeTown ir II Pasaules Kara tematikā veidota kvestu spēle, kas pārbaudīs tavas un tavu draugu spējas visdažādāko uzdevumu risināšanā. Brauc un ieskaties pagātnē!
Izkārtojums
"Peintbola parks 1942" jeb "Escape Town 1942" piedāvā izjust otrā pasaules kara gaisotni un pārbaudīt savu atjautību trīs dažādos kvestos, kas balstās ap Auchiburgas ieņemšanu. Otrais pasaules karš norisinājās no 1939.gada 1.septembra līdz 1945.gada 2.septembrim. Jau gandrīz paša kara sākumā 1940.gadā Latvijas Valsts prezidents Kārlis Ulmanis un valdība nolēma nepretoties PSRS okupēja Latviju un arī Auchiburga nonāca pilnīgā PSRS pakļautībā!
Kvestu spēles veidotāji piedāvā trīs kvestus, kuru laikā nonāksiet ,1942.gadā, kara plosītajā Auchiburgas pilsētā. Atrodoties pilsētā Jums ir jāiekļaujas tās ikdienas dzīvē, lai būtu neuzkrītoši, jāspēj būt veikliem un lavīšanās meistariem, lai izvairītos no sargu aizdomu pilnajiem skatieniem un nenokļūtu ieslodzījumā. Ar labu komandas darbu ir iespēja tikt ārā no pilsētas ne tikai izkļūstot ārā dzīviem, bet arī izpildot savu misiju. "Peintbola parks 1942" atrodas “Auči”, Siguldas novadā un nodrošina vairāk kā 7000 kvadrātmetru laukumu, kurā stundas līdz divu stundu laikā vari iejusties pagātnē un izaicināt savu loģisko domāšanu. Lai iejušanās pagātnē būtu vēl atmiņās paliekošāka, "Peintbola parks 1942" aicina ģērbties atbilstoši 1942. gada modei, paturot prātā, ka uzdevumu veikšana var novest pie rāpošanas pa zemi un skriešanas
cauri dubļiem.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!