Mārupes Pizza

Vieta, kur gardi paēst superīgas picas, suši un wok! Brauc ciemos pie vai pasūti ar piegādi. Mārupes Pizza parūpēsies par ikkatru Jūsu garšu kārpiņu un neliks vilties, aizvedot neaizmirstamā garšu piedzīvojumā. Labākās picas un suši vienuviet.
Izkārtojums
Atrastas: 1
“Mārupes pizza” iespējams labakās picas un sushi pasaulē, savas durvis apmeklētājiem atvēra 2019. gadā! Šeit savu īsto garšu spēs atrast ikviens. “Mārupes pizza” spēj mainīt straujo pilsētas ikdienu un ļauj izbaudīt patīkamu un mierīgu atmosfēru, baudīt gardas picas un sushi, kā arī piedāvājumā ir vēl daudz dažādu citu gardumu. Superīgā “Mārupes pizza” komanda ar prieku ikvienu gaidīs ciemos! Mārupes Pizza ir visnovērtētākā picērija Mārupē, pateicoties ieguldījumam tās nepārtrauktajā attīstībā, paplašinot telpas, lai uzņemtu vairāk viesus, arvien atjauninot ēdienkarti, lai būtu draudzīgi arī veģetāriešiem. Mārupes Pizza ir padomājuši arī par bērnu izklaides stūrīti, lai visa ģimene varētu nesteidzīgi baudīt laiku kopā. Ērtākai un patīkamākai attālinātu pasūtījumu veikšanai, kā arī "Mārupes Pizza" ir vizuāli un funkcionāli uzlabojuši arī mājaslapu.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!