Latvian Sailing Team

2007.gadā dibināta burātāju komanda, kas piedalās augsta līmeņa jūras burāšanas sacīkstēs Eiropā un Vidusjūras baseinā dažādās laivu klasēs. Uzdāvini sev jaunu hobiju – sāc burāt un izbaudi aktīvās atpūtas veidu uz ūdens!
Izkārtojums

Latvian Sailing Team ir 2007.gadā dibināta burātaju komanda, kas piedalās augsta līmeņa jūras burāšanas sacīkstēs Eiropā un Vidusjūrā. Burāšana ir sporta veids, ar ko var nodarboties gandrīz jebkurā vecumā, sākot jau no bērnu kājas, vecumā no 6 līdz 7, un darīt to līdz sirmam vecumam, tieši tāpēc Latvian Sailing Team mērķis ir popularizēt burāšanas sportu te pat pie mums Latvijā! 
Burāšanas sporta popularizācijas ietvaros 2016.gadā burātāju komanda Latvian Sailing Team dibināja Rīgas Sporta Burāšanas centru, kas tagad ir viens no aktīvākajiem jaunajiem burāšanas centriem Rīgā. 
Ja tavs sapnis vienmēr ir bijis iemācīties burāt, bet tu nezini ar ko sākt, tad Latvians Sailing Team ir īstā vieta. Viņu dibinātajā Rīgas Sporta Burāšanas centrā ir ne tikai labiekārtota laivu piestātne, bet arī iespēja apgūt burāšnu un iegūt jahtu vadītāja apliecību.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!