Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

‘’Lāču Laivas’’

"Lāču Laivas" ir Latvijas laivu nomu uzņēmums, kurš saņēmis "Q-Latvija" kvalitātes zīmi. Laivu noma atrodas Salacgrīvas novadā. Piedāvājam izmēģināt spēkus Ziemeļu pērlēs – Salacā, Svētupē, Vitrupē, Jaunupē un Korģē.
Izkārtojums

"Lāču Laivas" ir Latvijas laivu nomu uzņēmums, kurš saņēmis "Q-Latvija" kvalitātes zīmi. Laivu noma atrodas Salacgrīvas novadā, iepretim Vecsalai. "Lāču Laivas" piedāva dažādus maršrutus pa Salacu visas tās garumā, sākot no burtnieku ezera līdz pat ietekai Jūrā. Tiek nodrošināti arī dažādi maršruti pa Svētupi, Jaunupi, Vitrupi, pietiekoša ūdens līmeņa laikā maršruti tiek nodrošināti arī pa Korģi. Laivu noma piedāvā divvietīgās un trīsvietīgās kanoe laivas, domājot par Jūsu drošību uz ūdens "Lāču Laivas" piedāvā un nodrošina ar drošības vestēm gan pieaugušos, gan bērnus.
Papildus laivu nomai "Lāču Laivas" piedāvā arī palikt uz nakti lauku mājā "Zaļkalni", kas ir Latvijas pirmās brīvvalsts laikā celta koka māja, kas atrodas Salacas krastā un tā vēl šodien saglabā un vilina ar savu pirmatnīgo šarmu. "Zaļkalni" ir lieliska apstāšanās un atpūtas vieta laivu braucējiem.


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!