Kērlinga halle

Lieliska iespēja pārbaudīt savas spējas būt stabilam uz slidena ledus, novērtēt savu precizitāti vai vienkārši forši pavadīt laiku. Kērlinga hallē varēsi sacensties ar saviem draugiem, kolēģiem vai ģimeni! Pavadi laiku aktīvi un jautri.
Izkārtojums
Vienīgā speciāli kērlingam paredzētā halle Latvijā. Kopš 1998.gada Nagano Ziemas Olimpiskajām spēlēm kērlings ir iekļauts Ziemas Olimpisko spēļu programmā. Ja viss jau ir izmēģināts un meklē ko jaunu, tad kērlings ir īstā lieta ar ko nodarboties ziemā. Ja mēģināsi pirmo reizi, tad der zināt, ka hallē ir ap +5 grādiem, tāpēc vajadzētu atbilstoši ģērbties - augšdaļā jāvelk kādu siltāku jaku vai džemperi, kājās ērtas sporta bikses un tīrus sporta apavus vai kādus citus tīrus un ērtus apavus bez papēža (varēsi pārģērbties ģerbtuvēs). Ja esi salīgs, noderēs arī cimdi. Faktiski esi gatavs cīņām - starta inventārs pieejams hallē un laipnie instruktori pastāstīs un parādīs, kas darāms.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.